Přírodní krystaly a parazité

Potýkáte se s nějakými nepříjemnými parazity (škrkavka, tasemnice apod.)? Poradíme vám, jak na ně.

Představte si, že se například ujmete toulavého psa… a nakazíte se od něj nějakým parazitárním onemocněním. Jaké kameny můžete použít k doplňkové pomoci?

Serpentinit placička

Serpentinit

Rozhodně doporučujeme vyzkoušet křemen s rutilem a serpentinit. Vyrobte si z nich elixír (pokud máte obavu z možných nežádoucích účinků, nabijte vodu nepřímým způsobem) a ten pijte.

Dále si můžete pořídit několik kousků selenitu a rozmístit je různě po domě/bytě, aby odstranili veškerou negativní energii. Pokud je to možné, dejte jeden krystal ke každému oknu a dveřím.

Selenit masážní tyčka špička

Selenit

Domácnost lze „vyčistit“ také pomocí selenitové tyčky. Postupně procházejte všemi místnostmi a pohybujte jí (jako byste do vzduchu kreslili vlny) proti směru hodinových ručiček – tím se zbavíte negativní energie. Pak se vraťte a celou proceduru opakujte, ovšem tentokrát ve směru hodinových ručiček – tím dosáhnete toho, že vás interiér bude plný pozitivní a hojivé energie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení