Léčivé krystaly a výroba elixírů: Jak na to?

Obrázek článku
 
 
Prostřednictvím "nabité" pitné vody můžete lehce integrovat energii krystalů do svého těla.

 

Řada lidí by nejraději meditovala s krystaly každý den, ale jejich časová vytíženost jim to zkrátka neumožňuje. V tom případě není nic lehčího, než nabít si vodu, kterou budete pravidelně pít.

Ametyst chevron

Ametyst chevron troml malý - 1

 

Vše co potřebujete je voda, skleněné nádoba, záměr (než začnete, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout a krystal tzv. naprogramujte), trocha slunečního světla a odpovídající kámen. Toužíte zbohatnout? Zvolte granátnebo citrín. Rádi byste podpořili svůj imunitní systém? Na to je perfektní karneol. Máte problémy s komunikací? Vyzkoušejte modrý kalcit. Atd. Mějte však na paměti, že ne všechny minerály jsou pro přípravu elixírů vhodné. V případě, že si nejste jisti, se raději nejprve poraďte s odborníkem.

Citrín troml

Citrín troml AA

K nabíjení vody jsou ideální především tromly - na každého půl litru by měl bohatě stačit jeden. Pokud chcete, lze jejich počet i zvýšit. Není to však nutné. Máte-li k dispozici jen hrubé krystaly (surové kameny), nedávejte je přímo do nádoby, ale položte je těsně vedle ní tak, aby se nedotýkaly skla.

Kalcit modrý surový

Kalcit modrý surový malý

Nádobu následně umístěte na přímé sluneční světlo a nechte jí tam minimálně dvacet minut. Osobně doporučujeme jednu až dvě hodiny – v tom případě jí ale budete muset občas přemístit (kdyby se slunce posunulo a octla by se ve stínu).

Karneol troml

 

Karneol troml - 1

Závěrem dodejme, že nabitou vodu můžete používat klidně i k vaření, zalévání rostlin, mytí obličeje nebo třeba máchání prádla. Nebojte se být kreativní!