Krystaly a syndrom čelistního kloubu

Obrázek článku
 
Trpíte syndromem čelistního kloubu? Z následujícího článku se dozvíte, jaké krystaly vám mohu pomoci.
 

Výrazem „syndrom čelistního kloubu“ se označuje špatná funkčnost kloubu spojujícího horní a dolní čelist. Mezi obvyklé příznaky patří bolesti (nejen čelistí, ale také hlavy, uší či šíje a zad) a praskavé zvuky při otvírání/zavírání úst.

Sodalit surový

Pokud se s tímto nepříjemným problémem potýkáte, určitě si pořiďte některý z kamenů, které jsou spojeny s krční čakrou – sodalitlapis lazuli nebo modrý krajkový achát.

Za vyzkoušení rozhodně stojí také kalcit (zejména modrý a zelený). Tento mocný nerost má blahodárný vliv na kosti i klouby a podporuje hojivé procesy. Kromě toho funguje coby energetický zesilovač.

Kalcit placička

K mírnění bolestí doporučujeme jantar. Zkamenělá pryskyřice stromů disponuje silnými analgetickými účinky a navíc dokáže urychlit průběh uzdravování. Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že dobře spolupracuje s výše zmíněným sodalitem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení