Krystaly a rodinné problémy

Chcete vědět, jaké nerosty vám mohou být nápomocny při řešení neshod s vašimi nejbližšími? Čtěte dál.

V každé rodině nevyhnutelně dochází k různým větším či menším konfliktům, které jejím členům dokážou spolehlivě otrávit život. Pokud máte pocit, že se k nim nedokážete postavit vhodným způsobem a obvykle svým chováním situaci spíš zhoršíte, než zlepšíte, vyzkoušejte magické krystaly. Konkrétně?

Růženín náramek srdíčka

{{- '552016-KPR-1' | gallery -}}

Vřele doporučujeme některý z minerálů silně spjatých se srdeční čakrou – například rodonit, rodochrozit či růženín. Všechny tři jmenované svým nositelům přinášejí lásku a navíc je učí trpělivosti, toleranci a odpouštění.

Za pozornost určitě stojí také tzv. tygří železo. Tento mocný kámen mimo jiné obsahuje jaspis, díky čemuž skvěle zahání stres a významně tak přispívá k navození harmonické a klidné atmosféry.

Tygří železo placička

{{- '552016-KPR-2' | gallery -}}

Závěrem zmiňme ještě černý turmalín, který poskytuje vynikající ochranu před negativní energií všeho druhu. Vyčistí vám hlavu od záporných myšlenek, uvolní nahromaděné napětí a jako bonus vás motivuje k altruistickému jednání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení