Krystaly a problémy s lymfatickým systémem

Lymfatický systém se mj. stará o transport všech škodlivých a nepotřebných látek z těla. Jaké minerály na něj mají blahodárný vliv?

Cítíte se unavení a dělají se vám otoky? Pak je možné, že došlo k narušení činnosti vašeho lymfatického systému. Chcete-li se vyhnout případným komplikacím (infekce kůže, tvorba puchýřů atd.), neváhejte a navštivte svého lékaře, který to buď potvrdí, či vyvrátí.

Larimar troml

K doplňkovému postupu poruch lymfatického systému doporučujeme především jantar a larimar. Oba tyto kameny totiž disponují skvělými detoxikačními schopnostmi, což je přesně to, co potřebujete.

Samostatnou zmínku si zaslouží také hematit, který představuje vynikajícího pomocníka v boji proti otokům a krevním sraženinám. Podporuje činnost ledvin, vstřebávání železa i tvorbu krvinek.

Hematit přívěsek

Všechny výše zmíněné krystaly můžete používat buď společně, nebo každý zvlášť, abyste zjistili, který vám zabírá nejlíp. Ten pak co možná nejčastěji noste, popřípadě si z něj vyrábějte elixír.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení