Dravit – kámen uzemnění

Dravit je nerost patřící do skupiny turmalínů, který disponuje pozoruhodnými esoterickými vlastnostmi. Například?

Dravit, známý také jako „hnědý turmalín“, je z chemického hlediska borokřemičitan hořečnato-sodný. Tvoří stébelnaté až jehlicovité agregáty a sloupcovité krystaly. Vyskytuje se rovněž v zrnité formě.

Dravit byl popsán v roce 1883. Svůj název dostal podle řeky Dráva, která pramení v Alpách. Můžete ho nalézt například ve Slovinsku, Norsku, Itálii či USA.

Tento kámen je spojen s kořenovou a srdeční čakrou. Je skvělý pro uzemnění a vyrovnání aury. Pomáhá při řešení rodinných problémů - pokud ho umístíte do středu vybrané místnosti, bude v ní navozovat atmosféru klidu, což usnadní diskusi o všech ožehavých otázkách.

Dravit se používá k doplňkové léčbě různých střevních chorob. Čistí krev a stimuluje regeneraci poškozených/nemocných orgánů včetně střev a kůže. Lze ho doporučit také jedincům, kteří se potýkají s nějakou závislostí nebo mají sklony k sebezničujícímu chování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení