Dosáhněte svých cílů pomocí krystalů a svíček II.: Úspěch a hojnost

Kombinace magických krystalů a svíček možná vypadá trochu bizarně, ale je velmi účinná. Pojďme si o ni říct něco víc.

Úspěch

Vezměte neparfémované čajovou svíčku (ideálně ze sojového vosku) a potřete ji tenkou vrstvou skořicového oleje. Olej nanášejte ve směru hodinových ručiček a myslete přitom na svůj záměr.

Jantar lahvička

{{- '1342015-KAS-1' | gallery -}}

Za slunečného nedělního rána svíčku zapalte (ne ve stínu!) a vytvořte kolem ní kruh z osmi krystalů těchto minerálů: karneolu, citrínu a jantaru (na vzájemném poměru nezáleží). Opět se soustřeďte na oblast, ve které si přejete dosáhnout úspěchu. Nechte svíčku plát alespoň jednu hodinu. Opakujte každý den po dobu jednoho týdne, nebo dokud svíčka úplně neshoří. Pak krystaly posbírejte a dejte si je do kapsy nějakého oblečení, které často nosíte.

Hojnost

V tomto případě doporučujeme jasmínovou svíčku ze sojového vosku + několik tromlů citrínu a křišťálu. Nejlepším dnem na provedení rituálu je čtvrtek, a to zejména během novoluní.

Svícen citrín - krystalový

{{- '1342015-KAS-2' | gallery -}}

Postup je podobný jako v předchozím případě. Tentokrát ale svíčku nemusíte ničím potírat. Shromážděte tromly a myslete na svůj záměr. Pak z nich udělejte kruh (pozor – mezi každým citrínem a křišťálem by měla být mezera minimálně 2,5 cm), zapalte svíčku a představte si, že se plamen šíří ven a naplňuje každý jeden krystal (stačí cca 5 – 20 minut). Opakujte každý den po dobu jednoho týdne.