Dejte stopku své žárlivosti díky minerálům

zdroj: pixabay

Žárlivost je lidská emoce, dá se charakterizovat jako pocit nedostatečnosti, přehnané ulpívání na určité osobě. S žárlivostí se jistě setkal každý z nás. Ten kdo má mladšího sourozence, nám dá za pravdu. Někdo se s žárlivostí už narodí, pak je velmi těžké s ní bojovat. Jiní žárlí na základě ať už prokazatelných důkazů nebo jen z pocitu nedostatečného sebevědomí. S tím může dotyčný něco udělat. Máme pro vás tipy na drahé kameny, které vaši žárlivost usměrní.

Křišťál  je pro své zbarvení již předurčen k pomoci chorob jako je žárlivost. Jeho čiré zbarvení připomíná čistotu a dokonalost, proto je považován za účinný kámen v mnoha oblastech. V dávných dobách byl křišťál uctíván všemi kulturami, není tomu jinak ani dnes. Působí jako katalyzátor, který nám odebírá negativní energii. Vyrovná naši rovnováhu a promění veškeré negace v pozitivní. Velmi důležitá je prevence, nenechávejte vše na poslední chvíli a kámen si pořiďte.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Karneol nás učí naplnit naše poslání, které máme zde na Zemi. Bude vašim přítelem v otázkách bytí, kdy budete přešlapovat na místě a nebudete vědět jak dál. Probouzí v nás tvořivost a pomůže nám určit si náš životní směr. Toto jsou vlastnosti, které nám v životě pomohou najít pevnou půdu pod nohama. Díky tomu nebudeme mít pro žárlivost ve svém životě místo. Zdravotně karneol reguluje krevní oběh, pomůže nám tedy při otravách krve, vnějším krvácení či prokrvení jakýchkoliv orgánů. Dále nám pomáhá při potížích ledvin a močového ústrojí. Doporučuje se přikládat a masírovat v oblasti čela a hlavy. Nabíjíme na slunci velmi často a co nejdéle.

karneol

PROHLÉDNOUT

Jaspis vyzařuje očistnou a ochrannou energii. Učí nás skromnosti a soucitu, posiluje naši dobrou vůli a trpělivost. A při čem jiném než žárlivosti se vám bude vlastnost jako trpělivost a dobrá vůle hodit. Zdravotně ovlivňuje hojení ledvin a močového měchýře, pomáhá při ledvinovém písku a kamenů. Bude pro vás pomocníkem v oblasti gynekologické, protože je účinný při nemocích vaječníků a vejcovodů nebo při překonání nevolnosti v těhotenství a u porodu. 

jaspis

PROHLÉDNOUT