Zbavte se bolestí zad pomocí dvou karneolů

Sužují vás bolesti zad? Poradíme vám, jak s nimi zatočit!

Autorkou níže popsaného postupu je Tara Mideaker, která se dlouhodobě věnuje práci s léčivými krystaly a objevila řadu inovativních způsobů jejich využití. Mezi její zájmy patří také astrologie, taroty a reiki.

Karneol troml

{{- '1542016-BZDK-1' | gallery -}}

Tara bolesti zad nejčastěji tiší dvěma karneoly, z nichž jeden umístí pod pupek a druhý přímo na bázi páteře. „Obvykle při tom ležím na břiše, ale klidně můžete ležet i na zádech. První zmíněná poloha je nicméně vhodnější, protože karneoly při ní lépe drží na svém místě,“ vysvětluje.

Jaké to má toto řešení výhody? Bolesti jsou zpravidla způsobeny blokádou jedné z nižších čaker (kořenové či křížové). Pokud aplikujete dva kameny místo jednoho, bude mezi nimi proudit energie, která inkriminované čakry skvěle vyčistí.

Křišťál přívěsek hrot

{{- '1542016-BZDK-2' | gallery -}}

Pro úplnost dodejme, že v případě zájmu/potřeby můžete karneoly nahradit dvěma různými minerály z následujícího seznamu: rubín, křišťál, jaspis (červený nebo žlutý) a aragonit. Tara v této souvislosti vyzdvihuje především křišťál, který mj. účinně zesiluje energii ostatních krystalů.