Zbavte se bolestí zad pomocí dvou karneolů

Sužují vás bolesti zad? Poradíme vám, jak s nimi zatočit!

Autorkou níže popsaného postupu je Tara Mideaker, která se dlouhodobě věnuje práci s léčivými krystaly a objevila řadu inovativních způsobů jejich využití. Mezi její zájmy patří také astrologie, taroty a reiki.

Karneol troml

{{- '1542016-BZDK-1' | gallery -}}

Tara bolesti zad nejčastěji tiší dvěma karneoly, z nichž jeden umístí pod pupek a druhý přímo na bázi páteře. „Obvykle při tom ležím na břiše, ale klidně můžete ležet i na zádech. První zmíněná poloha je nicméně vhodnější, protože karneoly při ní lépe drží na svém místě,“ vysvětluje.

Jaké to má toto řešení výhody? Bolesti jsou zpravidla způsobeny blokádou jedné z nižších čaker (kořenové či křížové). Pokud aplikujete dva kameny místo jednoho, bude mezi nimi proudit energie, která inkriminované čakry skvěle vyčistí.

Křišťál přívěsek hrot

{{- '1542016-BZDK-2' | gallery -}}

Pro úplnost dodejme, že v případě zájmu/potřeby můžete karneoly nahradit dvěma různými minerály z následujícího seznamu: rubín, křišťál, jaspis (červený nebo žlutý) a aragonit. Tara v této souvislosti vyzdvihuje především křišťál, který mj. účinně zesiluje energii ostatních krystalů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení