Vyžeňte ze srdce veškerou nenávist a osvoboďte se!

 
Pro odstraňování nenávisti z našich srdcí nám pomůže trojice nejsilnějších krystalů, o kterých píšeme velmi často. Jejich schopnosti jsou nesporné a jejich kombinací můžeme dosáhnout ještě silnějšího efektu.

Nenávistné pocity nás mohou svírat, vyvolávat v nás stresy, rozptylovat naší pozornost od důležitějších věcí a také mohou být často velmi negativně hodnoceny naším okolím. Těžkou antipatii a nenávist totiž nelze skrýt. Vždy se nějak projeví a čím dříve se jí zbavíme, tím dříve ulevíme svému tělu, své mysli i svědomí.

Obří fialová dávka uvědomění a klidu je obsažena v každém krystalu ametystu Pro odstraňování nenávisti z našich srdcí nám pomůže trojice nejsilnějších krystalů, o kterých píšeme velmi často. Jejich schopnosti jsou nesporné a jejich kombinací můžeme dosáhnout ještě silnějšího efektu.. Ten mimořádně blahodárně působí na mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit, zmírňovat obavy a umožní nám udržet se pod kontrolou. Kromě zloby odstraňuje strach, vztek a obavy. Svou schopností synchronizovat čakry navíc pomáhá otevírat srdeční čakru a díky tomu vylučovat negativní pocity z nitra duše.

ametyst

PROHLÉDNOUT

 

Růženín má uklidňující a tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pomáhá odstraňovat negativní energii a nahrazovat ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Růženín neboli růžový křemen je nejlepší léčitel citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce. Nepotřebné emocionální stavy přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání a dovede nás ke klidu.

růženín

PROHLÉDNOUT

 

 

Křišťál je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho je dokáže výborně odblokovat. V kombinaci s předešlými krystaly, s ním získáme opravdu silný nástroj k odstranění vzteku, nenávisti a negativních pocitů ze svých srdcí. Navíc posiluje pozitivní vlastnosti ostatních minerálů a krystalů, díky čemuž je nepostradatelným pomocníkem v běžném duchovním životě. 

PROHLÉDNOUT

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení