Vyžeňte ze srdce veškerou nenávist a osvoboďte se!

 
Pro odstraňování nenávisti z našich srdcí nám pomůže trojice nejsilnějších krystalů, o kterých píšeme velmi často. Jejich schopnosti jsou nesporné a jejich kombinací můžeme dosáhnout ještě silnějšího efektu.

Nenávistné pocity nás mohou svírat, vyvolávat v nás stresy, rozptylovat naší pozornost od důležitějších věcí a také mohou být často velmi negativně hodnoceny naším okolím. Těžkou antipatii a nenávist totiž nelze skrýt. Vždy se nějak projeví a čím dříve se jí zbavíme, tím dříve ulevíme svému tělu, své mysli i svědomí.

Obří fialová dávka uvědomění a klidu je obsažena v každém krystalu ametystu Pro odstraňování nenávisti z našich srdcí nám pomůže trojice nejsilnějších krystalů, o kterých píšeme velmi často. Jejich schopnosti jsou nesporné a jejich kombinací můžeme dosáhnout ještě silnějšího efektu.. Ten mimořádně blahodárně působí na mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit, zmírňovat obavy a umožní nám udržet se pod kontrolou. Kromě zloby odstraňuje strach, vztek a obavy. Svou schopností synchronizovat čakry navíc pomáhá otevírat srdeční čakru a díky tomu vylučovat negativní pocity z nitra duše.

ametyst

PROHLÉDNOUT

 

Růženín má uklidňující a tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pomáhá odstraňovat negativní energii a nahrazovat ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Růženín neboli růžový křemen je nejlepší léčitel citů. Dokáže vyhledat neopětované city a bolesti srdce. Nepotřebné emocionální stavy přetvoří. Vyhojí vnitřní bolest a strádání a dovede nás ke klidu.

růženín

PROHLÉDNOUT

 

 

Křišťál je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho je dokáže výborně odblokovat. V kombinaci s předešlými krystaly, s ním získáme opravdu silný nástroj k odstranění vzteku, nenávisti a negativních pocitů ze svých srdcí. Navíc posiluje pozitivní vlastnosti ostatních minerálů a krystalů, díky čemuž je nepostradatelným pomocníkem v běžném duchovním životě. 

PROHLÉDNOUT