Vlasy, nehty, pleť..to je vizitka každého z nás. Jak si udržet pěstěný vzhled?

Krásné vlasy, nehty a k tomu dokonalá pleť. Takový vzhled si přeje téměř každý. V důležitých okamžicích nám k této image pomůže kosmetika, co ale dělat když chceme vypadat skvěle i bez líčidel?

Aragonit je kámen, díky němuž se budete cítit příjemně ve vlastním těle. Napravuje nevyváženosti, zejména nervové tiky a křeče pramenící z vnitřního neklidu. Napomáhá ukládání vápníku, díky jehož dostatku budou vaše nehty a vlasy brzo pevné a lesklé. Prospívá kostem a navrací pružnost ploténkám. Také ulevuje od bolestí a odstraňuje svalové křeče. Posiluje imunitní systém a reguluje příliš rychle probíhající procesy. Doporučuje se aragonitový elixír používat při ozdravných nehtových a vlasových kúrách. Elixír získáte tak, že do vody ponoříte několik sluncem nabitých aragonitů, necháte působit a za několik hodin vyjmete. Nehty pak do vody ponoříte. Lázeň několikrát opakujte.

Onyx je kamenem dodávající sílu. Zajistí vám oporu v těžkých situacích. Podporuje naše logické myšlení, sebekontrolu a cílevědomost. Onyx je kamenem, který je potřeba dlouho nabíjet na slunci. Pak vám bude pomocníkem při léčbě záděr na nehtech nebo čištění pleti. Po zdravotní stránce posiluje nervovou soustavu a imunitní systém. Kamenem můžeme postižená místa masírovat, abychom podpořili jejich uzdravení.

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Zdravotně působí hojivě na slinivku, žaludeční problémy a čistí krev. Citrínová voda se doporučuje jako vlasová voda proti lupům. Získáte ji tak, že do nádoby s vodou přidáte několik citrínů a necháte působit. Pak kameny vyndáte a vodu můžete použít. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení