Přírodní krystaly a poruchy pozornosti

Zajímá vás, jaké minerály lze použít k potlačování symptomů ADD či ADHD? Čtěte dál a dozvíte se to…

ADD a ADHD se od sebe liší tím, že v prvním zmíněném případě se jedná o „běžnou“ poruchu pozornosti, tedy bez hyperaktivity. Děti, které jí trpí, obvykle nemají problémy s chováním. Oproti tomu děti s ADHD doslova překypují energií a často odmítají poslouchat.

Fluorit troml

{{- '1252016-KPP-1' | gallery -}}

Jaké krystaly vám pomohou s poruchou pozornosti? Rozhodně vyzkoušejte amblygonit, lepidokrokit či fluorit – všechny tyto kameny disponují velmi uklidňujícími vibracemi.

Samostatnou zmínku si zaslouží také ametyst. Zabraňuje výbuchům hněvu, čistí auru, chrání před negativními energiemi a zlepšuje koncentraci. Skvěle spolupracuje s křišťálem, z kteréhožto důvodu doporučujeme pořídit si například ametystovo-křišťálový náramek či náhrdelník.

Ametyst extra náhrdelník 90 cm

{{- '1252016-KPP-2' | gallery -}}

Pro dosažení nejlepších výsledků několik kousků (tromlů, placiček…) výše zmíněných nerostů vložte pod polštář, aby mohly působit i po dobu spánku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení