Odhalte a rozviňte své psychické schopnosti pomocí magických krystalů

Mnozí lidé věří, že každý z nás disponuje skrytými psychickými schopnostmi. V tomto článku si řekneme, jaké kameny vám mohou pomoct je „odemknout“.

Chcete-li si ke svým psychickým schopnostem získat přístup a současně je posílit, rozhodně vyzkoušejte labradorit a lapis lazuli – oba tyto krystaly jsou pro daný účel naprosto vynikající. Špatnou volbou nemusí být ani sokolí oko či safír.

Labradorit přívěsek

{{- '2812016-KPS-1' | gallery -}}

S výše zmíněnými minerály byste měli pravidelně meditovat. Můžete si například lehnout a vybraný kámen umístit na čakru třetího oka. Pak se uvolněte a koncentrujte na daný záměr.

Rozhodně doporučujeme pořídit si také křišťál, který zvyšuje energii ostatních nerostů, čímž celý proces dokáže urychlit.

Sokolí oko placička

{{- '2812016-KPS-2' | gallery -}}

A na závěr ještě jedna rada - jakmile se vám podaří probudit nějakou psychickou schopnost, o které jste dříve ani nevěděli, co možná nejčastěji ji používejte. Ne nedarmo se říká, že špetka praxe je lepší než tuna teorie!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení