Oceánový jaspis – kámen radosti a štěstí

Dnes si představíme jednu z nejvzácnějších odrůd jaspisu – takzvaný oceánový jaspis.

Oceánový jaspis se údajně nalézá výhradně na Madagaskaru. V anglofonních zemích je znám také pod názvy „Ocean Orbicular Jasper“, „Cellular Jasper“ nebo „Atlantis stone“. Vyskytuje se v široké škále barev (zelená, hnědá, bílá, žlutá, červená etc.).

Tento pozoruhodný minerál přináší radost, optimismus a štěstí. Proto bývá často doporučován lidem, kteří trpí stresem či depresemi. Je spojen především s čakrou solárního plexu.

{{- '642016-OJ-1' | gallery -}}

Oceánový jaspis zvyšuje sebevědomí, sebeúctu i osobní sílu. Pomůže vám myslet a komunikovat pozitivně. Zahání nespavost, uvolňuje negativní energii a výrazně usnadňuje meditace. Samostatnou zmínku si zaslouží také skutečnost, že odstraňuje různé omezující vzorce chování.

Oceánový jaspis se používá k doplňkové léčbě celé řady nemocí. Blahodárně působí na buňky lidského těla (odtud „Cellular Jasper“) a lymfatický, trávící i ženský reprodukční systém.  Urychluje hojení ekzémů a dalších kožních potíží. Kromě toho potlačuje infekce dásní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení