Krystaly vhodné pro podporu vibračního posunu

Máte pocit, že frekvence vašich vibrací pomalu stoupají a chcete, aby tomu tak bylo i nadále? Pak si rozhodně přečtěte následující článek!
 

Zvýšení osobních vibrací podle některých autorů představuje v zásadě jediný způsob, jak žít přesně takový život, po jakém toužíme. Jde o posun od pocitů strachu a obav k vděčnosti, od boje ke smíření se s nevyhnutelným atd. Je třeba si uvědomit, že lidé s nízkými frekvencemi nikdy nemohou dosáhnout harmonie a vnitřní spokojenosti.

Pokud mezi takové patříte a právě teď snažíte tento nevyhovující stav změnit, vřele doporučujeme pořídit si nějaký krystal. Obecně vzato může jít o jakýkoliv minerál podněcující činnost korunní čakry. My bychom nicméně jako první vyzkoušeli ametyst, který mimo jiné disponuje schopností přeměňovat nižší energie ve vyšší vibrace.

Ametystová drúza 0,595 kg

Ametyst

Samostatnou zmínku si zaslouží také tzv. aqua aura křemen – kámen archanděla Raquela, který vzniká nanášením zlata na krystal křemene. Poskytuje ochranu před nežádoucími energiemi a zlepšuje komunikační dovednosti.

Budete-li během vibračního posunu meditovat a zaměříte se i na tuto problematiku, je pravděpodobné, že vás to začne „táhnout“ k dalším konkrétním nerostům. V takovém případě si je rozhodně pořiďte.