Krystaly a doplňková léčba zlomenin

Utrpěli jste zlomeninu? Poradíme vám, jak urychlit její hojení.

Termínem „zlomenina“ se označuje porucha kontinuity kosti. Ta může mít celou řadu příčin i forem. Z hlediska ošetření jsou pravděpodobně nejhorší tříštivé (kost se rozpadne na více úlomků) a otevřené zlomeniny.

Křišťál troml velký

{{- '1822016-KZ-2' | gallery -}}

Krystalů, které urychlují srůstání kostí, existuje celá řada –  axinit, tygří oko, skapolit, eilat atd. My si nyní popíšeme metodu, která využívá léčivých vlastností křišťálu a aragonitu.

Zaujměte vhodnou polohu a umístěte (nebo o to požádejte někoho blízkého) jeden krystal křišťálu nad a druhý pod zlomeninu. Mezi oběma kameny by měla být vzdálenost přibližně 7-8 cm.

Aragonit mýdlo

{{- '1822016-KZ-1' | gallery -}}

Do meziprostoru položte kousek aragonitu a uvolněte se. Po dobu cca 20 minut si představujte čisté modré světlo, které vychází z obou křišťálů do aragonitu a z něj do zlomené kosti, kterou spravuje a posiluje. Toto jednoduché cvičení praktikujte alespoň jednou denně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení