Jak pomocí krystalů pomoci při více nemocí současně

Obrázek článku
 
Řekněme, že trpíte hned několika chorobami. Měli byste používat všechny doporučené krystaly dohromady nebo každý zvlášť?

 

Na tuto otázku není jednoduché odpovědět. Každý krystal má svou specifickou energii a s některými problémy pomáhá lépe než s jinými. Proto je možné dát dohromady například seznam nejvhodnějších minerálů pro léčbu migrény, deprese, angíny atd., nicméně ten rozhodně neplatí absolutně.

Záleží totiž nejen na krystalu, ale i situaci a v neposlední řadě jeho nositeli. Na pacienta s Alzheimerovou chorobou, může růženín působit úplně jinak, než na převážnou většinu jiných lidí. A tak by se dalo dlouze pokračovat.

růženín
PROHLÉDNOUT

Kromě toho, některé kameny – typicky ametyst či fluorit - jsou hojí celou řadu různých nemocí. Z toho ale opět neplyne, že všem budou pomáhat úplně stejným způsobem.

Ano, někdy může být účinnější kombinace více různých nerostů, než jen jeden (bez ohledu na to, jak moc „multifunkční“ je). Chce to ale zkoušet. V této oblasti zkrátka nenajdete žádné neměnné pravdy – což je důvod, proč naše zákazníky tak často vybízíme, aby se řídili svými instinkty.

fluorit

PROHLÉDNOUT

Jinak řečeno – můžete si přečíst, že pro řešení vašich momentálních obtíží je nejvhodnější růženín, ale pokud vás z nějakých nevysvětlitelných důvodů mnohem víc „přitahuje“ třeba jaspis… tak neváhejte a pořiďte si ho!

jaspis

PROHLÉDNOUT