SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a problémy s lymfatickým systémem

Lymfatický systém se mj. stará o transport všech škodlivých a nepotřebných látek z těla. Jaké minerály na něj mají blahodárný vliv?

Cítíte se unavení a dělají se vám otoky? Pak je možné, že došlo k narušení činnosti vašeho lymfatického systému. Chcete-li se vyhnout případným komplikacím (infekce kůže, tvorba puchýřů atd.), neváhejte a navštivte svého lékaře, který to buď potvrdí, či vyvrátí.

Larimar troml

Zdroj: svetmineralu.cz

K doplňkové léčbě poruch lymfatického systému doporučujeme především jantar a larimar. Oba tyto kameny totiž disponují skvělými detoxikačními schopnostmi, což je přesně to, co potřebujete.

Samostatnou zmínku si zaslouží také hematit, který představuje vynikajícího pomocníka v boji proti otokům a krevním sraženinám. Podporuje činnost ledvin, vstřebávání železa i tvorbu krvinek.

Hematit přívěsek

Zdroj: svetmineralu.cz

Všechny výše zmíněné krystaly můžete používat buď společně, nebo každý zvlášť, abyste zjistili, který vám zabírá nejlíp. Ten pak co možná nejčastěji noste, popřípadě si z něj vyrábějte elixír.

svetmineralu.cz | 07. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.