SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a divertikulitida

Bojujete s divertikulitidou a zajímá vás, jaké krystaly vám mohou být nápomocny? Přečtěte si tento článek a dozvíte se to.

Pod názvem divertikulitida se ukrývá zánětlivé onemocnění střev. V nich (ale i jinde v trávící trubici) u řady z nás dochází k četným vyklenutím stěny, čímž vznikají drobné váčky – divertikly. Samy o sobě nejsou nebezpečné, ale pokud se zanítí a začnou krvácet, nastávají problémy.

Rubín ve fuchsitu placička

Pokud touto chorobou trpíte, v první řadě doporučujeme prověřit, zda vás jídelníček obsahuje dostatek snadno stravitelných potravin bohatých na vlákninu.

Co se týče krystalů, k doplňkové léčbě můžete použít rubín a jantar – oba jmenované mají blahodárný vliv na střeva.

Jantar lahvička

Špatnou volbou nemusí být ani karneol – stabilizující kámen s vysokou energií, který podporuje metabolismus a usnadňuje tak trávení. Kromě toho pomáhá vybalancovat sakrální čakru ovlivňující tlusté střevo a další orgány.

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.