SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Dravit – kámen uzemnění

Dravit je nerost patřící do skupiny turmalínů, který disponuje pozoruhodnými esoterickými vlastnostmi. Například?

Dravit, známý také jako „hnědý turmalín“, je z chemického hlediska borokřemičitan hořečnato-sodný. Tvoří stébelnaté až jehlicovité agregáty a sloupcovité krystaly. Vyskytuje se rovněž v zrnité formě.

Dravit byl popsán v roce 1883. Svůj název dostal podle řeky Dráva, která pramení v Alpách. Můžete ho nalézt například ve Slovinsku, Norsku, Itálii či USA.

Tento kámen je spojen s kořenovou a srdeční čakrou. Je skvělý pro uzemnění a vyrovnání aury. Pomáhá při řešení rodinných problémů - pokud ho umístíte do středu vybrané místnosti, bude v ní navozovat atmosféru klidu, což usnadní diskusi o všech ožehavých otázkách.

Dravit se používá k doplňkové léčbě různých střevních chorob. Čistí krev a stimuluje regeneraci poškozených/nemocných orgánů včetně střev a kůže. Lze ho doporučit také jedincům, kteří se potýkají s nějakou závislostí nebo mají sklony k sebezničujícímu chování.

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.