SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Přílišná starost ostatních vás brzdí, staňte se sami sebou

Lidé mají občas tendenci chránit svoje milované víc, než by bylo nutné. Nikdo přece nemůže vyčítat matce, že se bojí o svoje dítě a že pro něj chce to nejlepší. V lepším případě se to projevuje jen udělovanými dobrými radami, ale v tom horším různými zákazy, příkazy a omezeními, díky kterým dotyčný nakonec do jisté míry rezignuje na vlastní názor a rozvoj osobnosti.

Podobné je to ale i v partnerských vztazích nebo mezi dobrými kamarády. Přinášíme vám proto tipy na kameny, které vám pomohou na cestě za samostatností.

Křišťál je velmi univerzální léčivý krystal, který je považován za nejúčinnější léčivý kámen na světě. Kromě fyzických potíží působí blahodárně i na lidskou psychiku a protože má velkou očistnou sílů, dokáže v člověku vzbudit i samostatnost a pomáhá v sebezdokonalování. Díky němu začnete více myslet na sebe v tom nejlepším smyslu tohoto slovního spojení.

Malachit má v sobě velmi silnou energii a manipulace s ním se doporučuje lidem jen s tou největší opatrností. Správné zacházení ale odmění velmi rychlým léčením kloubů, zlomenin a také astmatu. Dokáže uvolnit zábrany naší psychiky a podporuje projevy emocí. Díky tomu se naučíte lépe pracovat s vlastními pocity, budete je cítit intenzivněji a dokážete se vzepřít i dobře míněnému "omezování" ze strany vašich bližních.

Jantar je řazen mezi minerály, ale ve skutečnosti se jedná o mineralizovanou pryskyřici. Díky tomu má velmi silné spojení se zemí. Používá se jako zmírňující prostředek při horečkách, ale také při bolesti spojené s růstem zubů u malých dětí. Říká se o něm, že v sobě nese slzy, protože vznikl ze slz stromů. Přináší spokojenost a pomáhá při úzkostných stavech, spojených s vnitřním konfliktem, se kterým musíme občas bojovat v souvislosti s našimi bližními.

Svetmineralu.cz | 08. 08. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.