SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Blíží se podzim a čas nemocí, chraňte se pomocí kamenů

Prázdniny se nám pomalu ale jistě přehouply do dalšího školního roku a s tím se také pojí poměrně významné ochlazení. Letošní léto nebylo příliš teplé, ale minulý týden svým chladem překvapil i největší otužilce.

Čeká nás poslední teplý víkend, po kterém už bude čím dál hůř. Dáme vám tipy na kameny, které vás ochrání před rýmou a nachlazením, abyste si mohli v klidu užívat života a nemuseli se bát nemocí.

Fluorit je silný ochranný kámen pro vaši duši, ale současně velmi silně chrání před rýmou a chřipkou. Dokáže pohlcovat negativní energii a pokud naopak trpíte jejím přebytkem, je to ten pravý kámen pro vás. Stejně tak dokáže léčit střevní potíže, žaludeční problémy a svalové křeče.

Chalcedon dokáže nejen posilovat imunitu, ale také snižuje horečku. Současně je velmi silným prostředkem pro prevenci před nachlazením, takže se v chladných měsících doporučuje mít ho stále u sebe. Pokud máte problémy s krevním tlakem, neměl by vám doma chybět.

Jantar dodává organismu energii a chrání před infekcemi. Není to tak docela kámen, protože jde o zkamenělou pryskyřici z jehličnatých stromů. Dokáže mírnit horečky a pomáhá proti zánětům, což se vám bude hodit zejména v zimních měsících, kdy se plní ordinace lékařů lidmi se záněty dýchacích cest.

Svetmineralu.cz | 05. 09. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.