SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a vypadávání vlasů

Bojujete s nějakou formou alopecie? Pak si určitě přečtěte následující článek…

Vypadávání vlasů trápí téměř polovinu populace. Nejvíc jím trpí muži (cca 60% všech případů). Problém je, že se velmi špatně léčí. Pokud jste zoufalí z toho, že vám nezabírají různé kosmetické přípravky, můžete vyzkoušet i krystaly. Například?

Ametyst koule 4 cm

Zdroj: svetmineralu.cz

Ametyst – vlasy často začnou vypadávat v důsledku dlouhodobého stresu. Ametyst vám pomůže s ním zatočit (zvlášť budete-li ho nejen nosit, ale používat i při meditacích).

Karneol – ideální v případě, kdy máte problémy se životosprávou. Tento kámen podporuje vstřebávání živin a navíc blahodárně působí na pleť.

Zelený avanturín – další minerál, který má vynikající účinky na kůži. Kromě toho chrání před znečišťujícími látkami a pohlcuje záření z elektroniky.

Karneol prsten

Zdroj: svetmineralu.cz

Modrý achát – může stimulovat růst nových vlasů. Udělejte si z něj elixír a na závěr každého umývání hlavy si ho jemně vmasírujte do vlasové pokožky.

 

svetmineralu.cz | 08. 04. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.