SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Formy kamenů, které vám v bytě pomohou odstranit negativní energii.

Není to jen léčivá síla a energie drahých kamenů, je to i spojení s přírodou a její krásou, která nás obklopuje, proto se na chvíli zastavte, odpočiňte si, relaxujte a kochejte se dary, které Vám příroda přináší v podobě těchto drahých léčivých kamenů a polodrahokamů. Už i naši předkové využívali léčivé kameny pro léčbu fyzických, ale také psychických chorob. Léčivé kameny Vám mohou pomoci v mnoha oblastech Vašeho života, včetně vašeho bydlení.

Nejpřirozenější a nejúčinější forma kamenů pro terapii, je přirozený přírodní stav. Drúzy a geody jsou především určeny pro obytné prostory, které obýváme nejčastěji. Pro obývácí pokoj lze doporučit křišťál a ametyst.

Křišťál je bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje léčení všech nemocí, plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, léčí otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Působí harmonicky na všechny emoce.

Ametyst je kamenem očisty. Jeho energie v nás probouzí vůli, odhodlání a odvahu s lehkým srdcem a myslí opustit staré návyky. Zdravotně působí ametyst především proti bolestem všeho druhu. Nejznámější a nejobvyklejší použití ametystu je bezesporu při bolestech hlavy a migrény. Dále ovlivňuje zejména poruchy způsobené duševním přepětím, stresem a nezpracovanými negativními zážitky, které zůstaly hluboko v podvědomí.

Pro ložnice je zase vhodnější růženín, který současně pomáhá při nespavosti a neutralizuje elektrický smog. Růženín je také kamenem lásky, který pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže léčit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.

Do koupelen se zase nejvíce doporučuje onyx, který je převážně v interiéru považován za vzácný a mimořádný. Jeho výjimečné vlastnosti dokáží vytvořit unikátní a neopakovatelné dekorace v malé i velké ploše.
Onyx nabízí široké spektrum tónů od hnědé přes medovou, bílou, zelenou až po rudou. Zdravotně onyx boří blokády, včetně očisty, pomáhá v léčbě sluchu, zejména při odstraňování nepřijemných zvuků, při poruše rovnováhy, ostří zrak a posiluje nervovou soustavu.

U všech kamenů stále platí dodržování správné očisty, která spočívá v omytí kamene pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce vody společně s křišťálem. Kamaney nabíjíme na přímém slunci často a co nejdéle. 

Svetmineralu.cz | 14. 04. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.