SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a bolesti zad

Bolesti zad podle statistik patří k nejčastějším zdravotním problémům v Česku. Jak s nimi zatočit?

Úvodem je nutné říct, že záda vás mohou bolet z mnoha různých důvodů. Pokud vynecháme nedostatek pohybu, špatné držení těla apod., příčinou mohou být třeba i potíže s vnitřními orgány.

Jantar lahvička

Zdroj: svetmineralu.cz

Mějte tedy na paměti, že minerály zmíněné v tomto článku lze použít k doplňkové léčbě bolestí zad, nicméně zdroj problémů neodhalí – to může udělat pouze kvalifikovaný odborník.

A jaké kameny bychom vám tedy doporučili? Jantar a fluorit. Oba skvěle tiší bolesti a druhý jmenovaný navíc zlepšuje fungování kloubů (často ho nosí jedinci trpící artritidou či revmatizmem).

Fluorit placička

Zdroj: svetmineralu.cz

Dodejme, že nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si oba zmíněné pořídíte ve formě tromlů nebo placiček, z nichž některé umístíte pod matraci a další pomocí zdravotnické lepicí pásky připevníte k postiženým oblastem (čím déle tam budou, tím lépe).

svetmineralu.cz | 24. 07. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.