SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Bronzit – kámen ztišení

Potřebujete dodat odvahu, jistotu či stabilitu? Pak rozhodně vyzkoušejte bronzit.

Bronzit byl pojmenován podle své charakteristické barvy. Jedná se o odrůdu enstatitu, obsahující železo (čím víc železa, tím je tento kámen „bronzovější“ a lesklejší).

Krystaly bronzitu obvykle bývají uspořádány do zajímavých hvězdicovitých tvarů. Mimořádně pěkné kousky pocházejí z Brazílie, Ruska a Indie. Bronzit však můžete nalézt i v řadě dalších zemí včetně České republiky.

Zdroj: svetmineralu.cz

Bronzit svému nositeli dodává odvahu, jistotu a stabilitu. Jde o mocný ochranný kámen, který zahání deprese i stres a přináší klid. Lze ho doporučit všem, kteří mají problémy se sebepřijetím.

Bronzit podporuje vstřebávání železa a tiší bolesti. Má blahodárný vliv na pleť. Používá se při léčbě bronchitidy, chronického únavového syndromu (CFS) či křečí. Kromě toho zlepšuje činnost některých orgánů (plíce, ledviny, srdce).

svetmineralu.cz | 07. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.