SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Žijete sedavým životním stylem? Nenechte vaše tělo strádat

Jelikož skončil čas dovolených, mnoho z nás se vrací zpět do kanceláří, kde často bez hnutí sedíme celý den, abychom se potom přesunuli domů k televizi. Jaký to má vliv na naše tělo?

Přibíráme na váze, bolí nás záda, naše cévy trpí a celková kondice znatelně pokulhává. Jak se ale vyvarovat těmto neduhům, když do práce chodit musíme? Odpověď je jednoduchá - pohyb a také energie kamenů.

Ametyst je mocný ochranný kámen, který má pozitivní vliv na spoustu zdravotních neduhů, které trápí lidi bez pohybu. Celkově posiluje organismus a pomáhá zastavovat růst tukové tkáně. Nebývale dobře funguje proti bolesti zad, která trápí každého, kdo sedí 8 a více hodin denně v židli. Pozitivně také působí na průchodnost cév.

Jaspis je znám tím, že dokáže zlepšovat sexuální prožitky. V duchovní rovině vás chrání před negativitou, ale mnohem přínosnější bude pro spoustu kancelářských pracovníků jeho schopnost působit léčebně proti hemeroidům. Spousta lidí se sedavým zaměstnáním se shodne, že se jim tato nepříjemná zdravotní komplikace nevyhnula.

Rubín očišťuje tělo od odpadních produktů metabolismu a také toxických látek. Mnoho lidí bez pohybu trápí nadýmání, které může být jednak nepříjemné a dlouhodobě způsobuje psychickou nepohodu. Souvisí to také s velkou konzumací kávy, které já u nás v kancelářích běžná.

Svetmineralu.cz | 08. 09. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.