SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Zatočte s bolestmi kloubů pomocí léčivých krystalů

Trápí vás příležitostné či trvalé bolesti kloubů? Pak je následující článek určen právě pro vás!

S klouby však mohou mít velké problémy rovněž příležitostní sportovci, kteří netrénují pod dohledem zkušeného odborníka a nárazově je zatěžují.

Záhněda čočka náramek

Záhněda

Jaké krystaly mají blahodárný vliv na náš pohybový systém, jsme si již řekli v tomto článku. Nyní se zaměříme pouze na bolest, respektive jejich mírnění. Pokud vám nezabírají různé mastičky, gely či spreje, určitě vyzkoušejte tmavou záhnědu – vynikající přírodní analgetikum. Doporučujeme přikládat ji přímo na postižené místo.

Z dalších minerálů si určitě zaslouží zmínku fluorit, který nejen ulevuje od bolesti, ale také zlepšuje fungování kloubů.

Obsidián mahagon placka

Obsidián mahagon

Na závěr jsme si nechali kunzit a obsidián – i tyto kameny se pro daný účel skvělé hodí, pročež je často nosí pacienti s artrózou, revmatoidní artritidou atd.

 

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.