SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Léčivé krystaly a tréma

Patříte k tzv. trémistům? Poradíme vám, jak se s tímto nepříjemným problémem vypořádat.

Slovo tréma je odvozeno z latinského „tremere“, což v překladu znamená „třást se“. Jde o strach z neúspěchu či ztrapnění se na veřejnosti. Trémisti tak mají potíže s řadou věcí, které jiní lidé zvládají levou zadní – například s absolvováním pracovního pohovoru, řečněním před publikem apod.

Lapis lazuli 45 cm náhrdelník

Zdroj: svetmineralu.cz

Tréma se může projevovat nejen výše zmíněným třesem, ale také pocením či poruchami příjmu potravy. Pokud jí chcete zmírnit, určitě vyzkoušejte lapis lazuli – kámen, který vám umožní rozpoznat vlastní hodnotu a předvést své talenty ostatním, aniž byste přitom působili příliš arogantně.

Špatnou volbou nemusí být ani fluorit (zvláště zelený) – přináší mír a pomůže vám zjistit, kdo vlastně jste a co můžete dělat. Doporučujeme ho především dětem, protože zmírňuje obavy ze školy a usnadňuje učení.

Ametyst srdce

Zdroj: svetmineralu.cz

Za pozornost stojí také ametyst (mírní nervozitu), modrý krajkový achát (zabraňuje pocitu ochromení) a zelený kyanit (podporuje komunikační schopnosti).

svetmineralu.cz | 02. 06. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.