SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jak se osvobodit od nesmělosti? Díky drahým kamenům!

Vstoupíte do místnosti, kde právě probíhá večírek, téměř nikoho, nebo vůbec nikoho tam neznáte, a prožíváte bolestný pocit - jste nesmělí. Když se nad tím zamyslíte, přijdete na to, že nesmělost je vlastně iracionální strach, že vás odmítnou nebo poníží lidé, které vlastně ani neznáte. S nesmělostí se dá bojovat. Přinášíme vám přehled drahých kamenů, které vám pomohou.

Modrý křemen je kamenem klidu, míru a harmonie. Odstraňuje stres a napětí. Pozvedává ducha a navozuje stav hluboké pohody.  Aktivuje čakry krku a třetího oka. Zlepšuje komunikaci. Podněcuje duševní vidění. Zlepšuje komunikaci. Umožní vám říkat pravdu. Zdravotně léčí infekce krku, žaludek, záněty, vředy a následky stresů. Pomáhá při úpalu a ztuhlých svalech - zejména na krku.

Pazourek, kámen tak důležitý v oblasti komunikace, díky kterému se naučíme být spolehlivými lidmi. Navrací nám ztracenou rovnováhu a sebevědomí. Zdravotně nám podporuje krevní oběh a současně i celý organismus. Stane se proto vaším pomocníkem v léčbě kožních ekzémů či akné, které dokážou velmi znepříjemnit život. Pazourek se nejvíce projevuje v odstraňování škodlivých látek a jedu z našeho organismu, tím také zpomaluje proces stárnutí.

Obecný opál je dynamický kámen vnitřního žáru, který v nás probouzí životní radost, nadšení, iniciativu a potřebu neustále v sobě objevovat nové ideje. Díky tomuto kameni se z vás stanou spontánní a impulzivní lidé, s jeho pomocí, vervou a odvahou se bez zábran pouštíme do věcí, které jsou pro nás i naše okolí zcela nové a rizikové. Zdravotně podněcuje potenci a funkci nadledvinek. Dále pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže. Opál je vhodný k léčení Parkinsonovy nemoci, různých druhů infekcí, protože pomáhá čistit krev a ledviny. Reguluje hladinu inzulinu a pomáhá nám ženám již při tak nepříjemných menstruačních problémech.

Svetmineralu.cz | 22. 07. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.