SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Do boje proti rýmě s magickými kameny

Rýma je bezpochyby velmi otravná choroba. Neschopnost dýchat a pocity dušení neustále rozptyluje naši pozornost, necítíme chuť jídla, které jíme, špatně se nám spí a netřeba připomínat stohy kapesníků a množství zvuků spojených s tímto onemocněním. Dobu léčení lze výrazně zkrátit s pomocí těch správných magických kamenů. Jak na to?

Léčivé kameny mohou urychlit a zefektivnit mnoho procesů ve vašem těle. Dokážou například působit na centra výměny látek. Snížit teplotu těla nebo naopak zvýšit. Pomohou vám s přijímáním energie a pozitivní nálady k rychlejšímu léčení a udržení psychické pohody i během nevyrovnanosti vašeho těla.

A které kameny je v tomto případě vhodné zapojit?

Pokud jste nenosili dostatečně dlouho křišťál, ametyst a další kameny na podporu imunity a přeci jen jste rýmu dostali, určitě by se do blízkosti vašeho těla měl dostat zelený avanturín. Síla tohoto minerálu působí blahodárně na všechny dutiny v těle, jejich pročištění a revitalizaci. Jemné energie avanturínu dopomáhají také uklidňování stěn dutin a jejich snazší prokrvení. Podobné vlastnosti má i mahagonový obsidián, který navíc dodává sílu čichovým buňkám a usnadňuje odhleňování.

Pro odstranění nežádoucích bakterií, virů a škodlivých toxinů z těla je nutné zefektivnit výměnu látek v těle. Krevní oběh můžeme zrychlit a zefektivnit použitím červeného jaspisu. Ten zrychlí funkci orgánů, čistících naše tělo a vyplavujících nepotřebné či škodlivé látky ven.

Jedním z orgánů, které mají na starosti náš imunitní systém je brzlík. Imunitní centrum těla se nachází právě v něm. Kamenem stimulujícím funkci tohoto orgánu je citrín. Tento sluneční kámen proniká energiemi do jeho středu a podporuje jej při boji s nemocemi a v obnově buněk.

Během neustálého smrkání dochází při rýmě také ke značnému podráždění pokožky pod nosem. Pro rychlejší hojení kůže je nejvhodnější zelený jaspis. Krom pozitivních účinků na pokožku, také odstraňuje z těla toxiny a hojí záněty.

Svetmineralu.cz | 12. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.