INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Představujeme: Balíček magických krystalů pro srdce

Představujeme: Balíček magických krystalů pro srdce - Svět minerálů    Chcete posílit své srdce? Potýkáte se s nějakým nepříjemným kardiovaskulárním onemocněním? Chybí vám láska? Čtěte dál!

Květen je měsícem, ve kterém je dle přírodní medicíny nejvíc ohroženo srdce. Proto jsme se rozhodli vytvořit speciální balíček minerálů, jenž na tento veledůležitý orgán mají blahodárný vliv.

Obecně vzato srdce nejlépe posilují/léčí růžové a červené kameny (růženín, rubín etc.) Velmi účinné jsou však i některé zelené krystaly - kupříkladu zelený avanturín skvěle tiší jeho bolesti.

Samozřejmě jsme mysleli i na to, že srdce je neodmyslitelně spojeno s láskou a mezilidskými vztahy. Proto v tomto balíčku naleznete rovněž nerosty jako chalcedon (zvyšuje schopnost milovat), jadeit (podporuje štědrost) či měsíční kámen (zlepšuje empatii).

Pro úplnost dodejme, že balíček obsahuje produkty v celkové prodejní ceně 894 Kč. My vám ho však nabízíme za pouhých 490 Kč – a jako bonus od nás dostanete stylovou dřevěnou misku v hodnotě 120 Kč. Takže neváhejte… a objednávejte.