Trápí vás nějaký zlozvyk a nevíte jak se ho zbavit?

zdroj: Pixabay

Ať chceme nebo ne, nějaký ten zlozvyk trápí každého z nás.  Je to něco, co si ani neuvědomujeme že děláme. Jestli o svém zlozvyku víte a rozhodli jste se s ním něco dělat, pak vám k tomu pomohou drahé kameny.

Ametyst je kamenem očisty. Jeho energie v nás probouzí vůli zbavovat se starých zlozvyků. Díky ametystu se zbavíme všech negativních vlastností, které nás zatěžují. Posiluje naši lásku k našim blízkým a prohlubuje všechny mezilidské vztahy. Učí nás víře a důvěřivosti. Dává nám pocit jistoty, který je ke zbavení se jakéhokoliv zlozvyku velmi důležitý. Zdravotně působí ametyst proti jakékoliv bolesti. Převážně jsou to bolesti hlavy a migréna. Dále pomáhá při plicních onemocněních nebo poruchách koordinace. Pokud budete každý den užívat ametystovou vodu, vyčistí vám cévy a posílí funkci slinivky břišní. Získáte ji vložením kamenů do nádoby s vodou a necháte den působit. Poté kameny vyjmete a vodu můžete vypít.

PROHLÉDNOUT

Záhněda je fascinující druh křemene. V prvé řadě nám pomáhá překonávat silnou závislost na hmotných předmětech nebo zvycích, které dennodenně děláme. Podporuje naše myšlení, díky kterému dokážeme prosazovat svoje zájmy a zbavovat se veškerých zlozvyků. Po zdravotní stránce záhněda odstraňuje veškeré citové blokády, které jsou u žen ve většině případů problémem při početí. Dále tiší bolesti všeho druhu, posiluje nervy a snižuje napětí. V neposlední řadě je dobrým přítelem v boji pro celulitidě. Díky masírování postižených partií pro vás bude celulitida jen otázkou minulosti.

záhněda

PROHLÉDNOUT

Křišťál je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Zdravotně nás dokáže zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin. Pokud budeme každý den na lačný žaludek po douškách pít křišťálový elixír, vyléčí nám jak naši nerozhodnost, tak žaludeční problémy a infekční střevní choroby. Elixír získáme ponořením několika křišťálů do nádoby s vodou, necháme několik hodin působit, kameny odstraníme a vodu můžeme používat. Nezapomínejte pak kameny omýt pod tekoucí vodou a znovu nabít na slunci.

křišťál

PROHLÉDNOUT