Srpen: Vyslovte přání pomocí silných kamenů a krystalů


Bojíte se vyslovit svá přání nahlas? Nemá cenu si přát něco, co neodpovídá našemu životnímu stylu nebo je přímo v rozporu s naším společenským zařazením. Přejme si něco, co se k nám opravdu hodí a co potřebujeme. Přejme si pomocí silných kamenů a krystalů.

Přejme si peníze

Srpen je silným měsícem pro získání nových možností solidního a férového výdělku, proto vyslovte přání a s pomocí olivínu či pyritu, dosáhnete vytouženého přilepšení do rodinného rozpočtu.

olivín

PROHLÉDNOUT OPÁL

Čtěte také:    
Propojte svou planetu s minerály a dosáhněte více štěstí a lásky

Přejme si partnera

Partnerství je druhé nejsilnější přání všech lidí. Mít partnera je pro nás velmi důležité a pravděpodobně to má nejsilnější vliv na náš život. Přejme si tedy pomocí růženínu, který je kamenem upřímné lásky a silného přátelství. Zvolte také dokonalou kombinaci balíčku "LÁSKY", který pomáhá otevřít srdce a přijmout lásku ve všech jejích podobách.PROHLÉDNOUT KRÁSNÉ BALÍČKY

Přejme si štěstí

Darujte sobě a svým blízkým silnou kombinaci narámků "ŠTĚSTÍ", která vyrovnává citovou a fyzickou nerovnováhu a ladí vaši auru. Dává tak prostor přijmout to štěstí, které stále jen brouzdá kolem vás a nemůže k vám proniknout.PROHLÉDNOUT NÁDHERNÉ SETY NÁRAMKŮ

Přejme si zdraví

Srpen je měsíc termoregulace, kdy nám tělo dává jasné signály v podobě husí kůže, návalů a nebo pocitů horka. Termoregulaci dokonale vyrovnáte správným přísunem tekutin v podobě harmonizujících vod, které příjemně zpestří váš pitný režim.

 

PROHLÉDNOUT HARMONIZUJÍCÍ VODY

Autor článku: Svět Minerálů