Připravte se na podzim! Poradíme, které minerály pomohou zvládat vrtochy počasí a posílí vaši imunitu

podzim

Podzim přináší mnoho barev, inspirace a zároveň přípravu na zimu. Zbarvené listí je prvním singálem, že léto skončilo. Denní světlo ubývá, děti mají plné nosy rýmy a my máme tendenci se dostávat do lehké podzimní deprese. Jak proti tomu bojovat?


Podzim má však také své kouzelné chvíle, a to s prvním horkým čajem, polévkou z pečené dýně nebo nasbíraným pytlem vlašských ořechů. Abyste se zachumlaní pod dekou opravdu nedostali do špatné nálady, připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku minerálů, které vám přinesou pozitivní podzimní náladu a zároveň vás ochraní před vlnou nemocí!

Pořiďte si šperky z turmalínu. Je to energetický posilovač, čistič a urychluje léčení všech nemocí. V tomto bacilovém období pomáhá snižovat horečku a tišit bolest.

turmalin-křišťál-podzim-nálada

  PROHLÉDNOUT NABÍDKU TURMALÍNU

 

Labradorit je účinným kamenem, který pomáhá vyvolat pozitivní vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti. Reguluje metabolismus a eliminuje emocionální únavu z každodenního života.

labradorit-nálada-podzim

  PROHLÉDNOUT NABÍDKU LABRADORITU


Šedivý podzimní den jako obvykle! Kdepak! S novým svícnem z achátu si přinesete do domácnosti pohodu, zmírníte deprese a zvýšíte imunitu.

svícen achát

Přineste si do svých domovů citovou a rozumovou rovnováhu nákupem svícnu z achátu. Vybírejte ze tří nádherných barev!

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU SVÍCNŮ

Bez ohledu na to, jak to zažíváte, podzim je magický. Podzim je změna.

Autor článku: Svět Minerálů