Přichází magické datum 10.10.2020, které přeje novorozencům i novomanželům

Magické datum 10. 10. 2020 přeje jak novomanželům, kteří v tento den uzavřou manželství, tak i dětem, které v tento den přijdou na svět. Je předpovězeno, že manželství uzavřená v tento den, budou výjimečně dlouhá a šťastná. Děti, které se narodí 10. října budou zdravě nadané a je jim otevřenou velmi úspěšná budoucnost.

Zesilte tento magický den silnou energií z přírody, která v podobě kamene do ruky, náramku či amuletu udrží tento kouzelný moment.

Magické číslo 1

Silná magická jednička znamená intuici a vstřícnost, proto je velmi důležité tyto vlastnosti posílit. Amazonit umí navodit klid, rozptyluje negativní energii a dává prostor zdravé intuici.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMAZONITU

Tip: 
Speciálně sestavený náramek podle Vašeho životního čísla

Magické číslo 0

Číslo nula je oknem do středu naší duše, a proto je velmi nutné duši otevřít. S tím nám pomůže růženín, který je symbolem vnitřní čistoty a lásky.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Magické číslo 2

Číslo 2 je považováno za nejženštější ze všech čísel. Jeho vibrace jsou spojeny s radostí, rovnováhou a touhou po hojnostizdravíharmonii a štěstí ve všech vztazích. To dokáže upevnit krásný citrín, který svou sluneční barvou dokonale posílá rovnoměrně energii do všech stran.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Speciální náramek pro magické datum

Sestavte si náramek podle svého přání přímo pro tento den. Vyberte si z této nabídky typ náramku, který by se vám líbil a do poznámky uveďte kameny amazonit, růženín a citrín. Zvolte si počet a pořadí kamenů tak, abyste měli z náramku co nejsilnější pocit a radost. U náramků simple si můžete zvolit i barvu šňůrky a zakomponovat tak řeč barev.

Autor článku: Svět Minerálů