Představujeme: Obojky pro psy

Chcete zlepšit fyzickou i psychickou kondici svých čtyřnohých miláčků? Pořiďte jim obojek s magickým krystalem.

Jak už jsme na našem webu psali, z blahodárných schopností minerálů mohou profitovat nejen lidé, ale také domácí zvířata. Na rozdíl od svých páníčků ovšem mají poněkud omezené možnosti jejich nošení – klasické přívěsky na řetízek zkrátka nejsou designovány pro připnutí k obojku. A náramky či třeba náhrdelníky samozřejmě nepadají v úvahu už vůbec.

Obojek pro psa - modrý

{{- '962016-PO-1' | gallery -}}

Pro daný účel se asi nejvíce hodí přívěsky na klíče, které však obvykle bývají zbytečně dlouhé. Hrozí tak, že během venčení se do něčeho zapletou a následně přetrhnou.

Abychom vám pomohli podobným nepříjemnostem předejít, rozšířili jsme naší nabídku o obojky uzpůsobené k nošení krystalů. Jsou dostupné v několika variantách (s rolničkou/bez rolničky, velké/malé etc.) a disponují bytelným kovovým kroužkem, na který je upevněný speciální přívěsek s kamenem. Jakým? To si určíte sami. V současné době můžete vybírat z devíti různých nerostů (růženín, křišťál, akvamarín, onyx, hematit…) se skvělými ochrannými a léčebnými účinky.

Obojek pro psa - malý

{{- '962016-PO-2' | gallery -}}

Pro úplnost dodejme, že při nákupu v e-shopu je zapotřebí napsat název preferovaného minerálu do poznámky. A nezapomeňte – pokud celková hodnota vaší objednávky přesáhne částku 1000 Kč, máte dopravu zdarma.