Představujeme: Balíček kamenů pro krevní oběh

V měsíci červenci je v největším ohrožení krevní oběh. Jaké krystaly na něj mají pozitivní vliv?

Lidská oběhová soustava je složená ze dvou okruhů – takzvaného velkého oběhu (začíná v levé srdeční komoře, odkud je odváděna okysličená krev do zbytku těla) a malého oběhu (začíná v pravé srdeční komoře, odkud je odkysličená krev odváděna do plic). Rozvádí živiny a hormony, zajišťuje obranu proti patogenům a vykonává řadu dalších velmi důležitých funkcí.

Pokud chcete její činnost podpořit, určitě si pořiďte náš červencový balíček. Obsahuje řadu minerálů, které jsou v tomto směru velmi účinné - například jaspis, avanturín a jadeit.

{{- '172016-BKO-1' | gallery -}}

Dále v něm naleznete ametyst (podporuje okysličení krve), amazonit (pomáhá odstraňovat různé blokády), tyrkys (zlepšuje průtok krve) či hematit (posiluje i reguluje tvorbu krve a skvěle ji detoxikuje). Samozřejmě jsme do něj nezapomněli dát ani křišťál, který zesiluje vibrace ostatních krystalů.

Dodejme, že tento balíček sestává z produktů, jejichž celková prodejní hodnota činí 900 Kč. Vy ho však můžete mít za pouhých 490 Kč. Navíc od nás dostanete pěkný dárek – dřevěnou misku v ceně 120 Kč.