Pozor, akce! Rozdáváme krásné ametystové drúzičky

Až do 17. 11. vám nabízíme exkluzivní možnost získat zdarma ametystovou drúzičku. Jak na to?

Ametyst je jeden z vůbec nejmocnějších léčivých krystalů. Jeho mimořádné schopnosti byly známy už starověkým civilizacím – například Řekové a Římané z něj vyráběli nádherné vinné číše, neboť věřili, že dokáže chránit před opilostí (řecký výraz „amethystos“ lze přeložit jako „střízlivý“).

Tato fialově zbarvená odrůda křemene zlepšuje paměť i náladu a pomáhá při meditacích. Detoxikuje, tlumí bolesti, podporuje metabolismus a imunitu. Ametyst často nosí jedinci trpící nějakým dermatologickým onemocněním. Dodejme, že skvěle spolupracuje s křišťálem, který zvyšuje jeho energii. Hodí se k němu také růženín (kámen lásky).

Jak získat ametystovou drúzičku zdarma? Můžete si vybrat z těchto dvou možností:

1) nakupte do 17. 11. v našem e-shopu – drúzičku dostanete automaticky ke každé uskutečněné objednávce. Nezapomeňte, že pokud hodnota vámi vybraného zboží přesáhne 1000 Kč, máte poštovné zdarma!

2) nakupte do 17. 11. v jedné z našich kamenných prodejen – drúzičku dostanete oproti předložení níže uvedeného kupónu. Pozor, kupón nemusíte tisknout – stačí, když ho ukážete na svém mobilním telefonu či tabletu.

{{- '5112015-ADZ-1' | gallery -}}

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení