Pozor, akce! Mimořádná sleva na vybrané tromly

Všechny tromly, které dříve stály 39 Kč, nyní můžete koupit za pouhých 9 Kč. Podrobnosti uvnitř článku.

Jaro už klepe na dveře a my pro vás máme další zajímavou akci – dočasně jsme zlevnily vybrané tromlované kameny. A to z 39 Kč na neuvěřitelných 9 Kč! Využijte toho a pořiďte si například:

Bronzit troml – bronzit svému nositeli dodává odvahu, jistotu a stabilitu. Podporuje vstřebávání železa, tiší bolesti a má blahodárný vliv na pleť.

{{- '2622016-AT-1' | gallery -}}

Rodonit troml – rodonit je pokládán za kámen lásky a štěstí. Používá se k léčbě cévních onemocnění a údajně dokáže vrátit ztracenou paměť.

{{- '2622016-AT-2' | gallery -}}

Prehnit troml – prehnit zahání noční můry a usnadňuje překonávání různých fobií. Má blahodárný vliv na imunitní i zažívací systém.

{{- '2622016-AT-4' | gallery -}}

Chalcedon troml – chalcedon otvírá mysl, podporuje komunikaci a dodává energii. Kromě toho působí proti podrážděnosti a přecitlivělosti a pomáhá hojit duševní i tělesné rány.

{{- '2622016-AT-3' | gallery -}}

Pyrit troml – pyrit, známý také jako „kočičí zlato“, má skvělé účinky na psychiku. Zlepšuje paměť, zvyšuje sebevědomí a chrání svého nositele před nebezpečím.

{{- '2622016-AT-5' | gallery -}}

Pro úplnost dodejme, že tato mimořádná nabídka se vztahuje na nákupy provedené v našich kamenných prodejnách i e-shopu. Platí však jen do pondělí 29. 2. – takže neváhejte a objednávejte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení