Podléháte snadno pokušení a máte slabou vůli? Odhodlejte se konečně pro změnu

Vůle není vlastnost, kterou někdo má a někdo ne. Je to způsob našeho prožívání a našich voleb. Kolikrát jste si třeba říkali, že musíte zhubnout, ale pak jste natrefili na ten fantastický koláček a vaše předsevzetí vzalo za své. Nebo vaše nespokojenost v práci, s bydlením či osobním životem? Ano, vše je o vůli. Abyste ji získali, budou vašimi pomocníky drahé kameny.

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Posiluje naši fantazii a vůli dotáhnout všechny věci ke zdárnému konci. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Kladně působí na oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a kožní nemoci. Kámen po meditaci vždy očistěte pod proudem vlažné vody a nabíjejte na přímém slunci.

achát

PROHLÉDNOUT

Onyx podporuje naše logické myšlení a pomáhá nám dosáhnout našich cílů. Pokud tedy patříte mezi ostýchavé lidi, onyx bude vaším nerozlučným partnerem. Pomůže vám v koncentraci, vytrvalosti a zdravým sebevědomím. Zdravotně nám onyx boří blokády, které zabraňují v našem rozkvětu. Pokud jste ztuhlí a nesoustředění, použijte onyx pro masáž ztuhlých míst. Nejlepším místem budou vaše chodidla, kde jsou soustředěny všechny důležité akupresurní body.

onyx

PROHLÉDNOUT

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Kladně působí na ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále působí na žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

jaspis

PROHLÉDNOUT