Podléháte snadno pokušení a máte slabou vůli? Odhodlejte se konečně pro změnu

Vůle není vlastnost, kterou někdo má a někdo ne. Je to způsob našeho prožívání a našich voleb. Kolikrát jste si třeba říkali, že musíte zhubnout, ale pak jste natrefili na ten fantastický koláček a vaše předsevzetí vzalo za své. Nebo vaše nespokojenost v práci, s bydlením či osobním životem? Ano, vše je o vůli. Abyste ji získali, budou vašimi pomocníky drahé kameny.

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Posiluje naši fantazii a vůli dotáhnout všechny věci ke zdárnému konci. Nošení na žaludku nebo užívání v podobě elixíru povzbuzuje trávící proces a přináší úlevu při gastritidě. Kladně působí na oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a kožní nemoci. Kámen po meditaci vždy očistěte pod proudem vlažné vody a nabíjejte na přímém slunci.

achát

PROHLÉDNOUT

Onyx podporuje naše logické myšlení a pomáhá nám dosáhnout našich cílů. Pokud tedy patříte mezi ostýchavé lidi, onyx bude vaším nerozlučným partnerem. Pomůže vám v koncentraci, vytrvalosti a zdravým sebevědomím. Zdravotně nám onyx boří blokády, které zabraňují v našem rozkvětu. Pokud jste ztuhlí a nesoustředění, použijte onyx pro masáž ztuhlých míst. Nejlepším místem budou vaše chodidla, kde jsou soustředěny všechny důležité akupresurní body.

onyx

PROHLÉDNOUT

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Kladně působí na ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále působí na žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

jaspis

PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení