Nespavost vás může psychicky zničit! Podívejte se, jak na ni můžete vyzrát

Nespavost představuje v současnosti velký společenský problém. Může zapříčinit i různé závislosti, drogové nebo alkoholové. Nespavost může způsobit řada problémů. Mezi nejčastější patří problémy v práci, škole nebo rodině. Potřeba spánku je velmi individuální. Pohybuje se mezi 6 – 8 hodinami. Pokud z jakéhokoliv důvodu spíte méně a trvá to delší dobu, pořiďte si jeden z drahých kamenů, který vás s vaší nespavostí pomůže.

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, působí při potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.

Sardonyx ostří naše smysly a koncentraci. Dává nám radost, životní elán, zahání starosti, melancholii a deprese. Pokud máte doma dospívající ratolesti a vaše soužití s nimi trošku skřípe, pak je sardonyx tím pravým pomocníkem pro vás. Zdravotně posiluje nervový systém, pomůže vám se uklidnit a tím se zbavit stresu a klidně usnout. Dále dokáže hojit jakékoliv záněty, plísně a průjmy. Sardonyxová voda pomáhá i na kožní problémy. Získáte ji vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechte několik hodin působit a pak kameny vyjměte. Vodu pak pijte každý den na lačný žaludek.

Křišťál s vrostlicemi skorylu účinně posiluje energii a odklání škodlivé vlivy prostředí. Uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši. Negativní energie a myšlenky mění v pozitivní. Pomáhá při řešení a odstraňování problémů. Potlačuje sklony občas škodit sám sobě. Kámen má schopnost mírnit bolesti a hojit nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu, bolesti páteře. Kámen přikládáme vždy přímo na postižená místa.