Minerály a rakovina II.: Leukémie

 
 

Leukémie je souhrnný název pro nádorové onemocnění, která vycházejí z krvetvorné tkáně, z lymfatických uzlin a kostní dřeně. Leukémie postihuje celý organizmus a nádorovými buňkami jsou větší či menší měrou prostoupeny všechny orgány. Leukemie je nejčastějším nádorovým onemocněním v dětském věku.
Během postupu pod dohledem lékařů sáhněte i k doplňkové energii z krystalů a minerálů, která Vám pomůže jak fyzicky tak i psychicky během boje s touto nemocí!

K doplňkovému postupu lze doporučit heliotrop (krevel), který podporuje činnost imunitního i lymfatického systému a čistí krev. Z historie víme, že k odstraňování nádorů ho údajně používali už staří Egypťané. Zvyšuje imunitu vůči akutním infekcím a podporuje krevní oběh.

heliotrop leukemie

PROHLÉDNOUT VARIANTY HELIOTROPU

Opál podporuje látkovou výměnu, účinně působí na infekce v těle a pomáhá během menstruačních bolestí. Přináší obrovskou energii plnou naděje a štěstí!

TIP: Buďte šťastnější a spokojenější!

opál

PROHLÉDNOUT VARIANTY OPÁLU

Malachit je obdražený velikou mocí. Snižuje krevní tlak a snadno pohlcuje znečišťující látky z našeho okolí. Napomáhá potlačit vnitřní stres a strach, který se v těle během nemoci hromadí. Zlepšuje činnost imunitního systému a harmonizuje celý organizmus.

malachit

PROHLÉDNOUT VARIANTY MALACHITU

Hematit je kámen uzemnění a ochrany. Je silně spojen s krví - posiluje, regeneruje tvorbu krve a eliminuje všechny nemoci spojené s krví. Podporuje tvorbu krvinek. Dokáže vyhánět z těla horečku. Tento náramek je v kombinaci s křišťálem, který zesiluje celkovou energii!

TIP: Jak posílit správnou funkci krevního oběhu?PROHLÉDNOUT VARIANTY HEMATITU


Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý uvnitř nás.

Autor článku: Svět Minerálů