Minerály a rakovina II.: Leukémie

 
 

Leukémie je souhrnný název pro nádorové onemocnění, která vycházejí z krvetvorné tkáně, z lymfatických uzlin a kostní dřeně. Leukémie postihuje celý organizmus a nádorovými buňkami jsou větší či menší měrou prostoupeny všechny orgány. Leukemie je nejčastějším nádorovým onemocněním v dětském věku.
Během postupu pod dohledem lékařů sáhněte i k doplňkové energii z krystalů a minerálů, která Vám pomůže jak fyzicky tak i psychicky během boje s touto nemocí!

K doplňkovému postupu lze doporučit heliotrop (krevel), který podporuje činnost imunitního i lymfatického systému a čistí krev. Z historie víme, že k odstraňování nádorů ho údajně používali už staří Egypťané. Zvyšuje imunitu vůči akutním infekcím a podporuje krevní oběh.

heliotrop leukemie

PROHLÉDNOUT VARIANTY HELIOTROPU

Opál podporuje látkovou výměnu, účinně působí na infekce v těle a pomáhá během menstruačních bolestí. Přináší obrovskou energii plnou naděje a štěstí!

TIP: Buďte šťastnější a spokojenější!

opál

PROHLÉDNOUT VARIANTY OPÁLU

Malachit je obdražený velikou mocí. Snižuje krevní tlak a snadno pohlcuje znečišťující látky z našeho okolí. Napomáhá potlačit vnitřní stres a strach, který se v těle během nemoci hromadí. Zlepšuje činnost imunitního systému a harmonizuje celý organizmus.

malachit

PROHLÉDNOUT VARIANTY MALACHITU

Hematit je kámen uzemnění a ochrany. Je silně spojen s krví - posiluje, regeneruje tvorbu krve a eliminuje všechny nemoci spojené s krví. Podporuje tvorbu krvinek. Dokáže vyhánět z těla horečku. Tento náramek je v kombinaci s křišťálem, který zesiluje celkovou energii!

TIP: Jak posílit správnou funkci krevního oběhu?PROHLÉDNOUT VARIANTY HEMATITU


Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý uvnitř nás.

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení