Máme tu novoluní ve znamení Blíženců. A den, kdy můžete pociťovat smutek a deprese

Dnes 3.6 ve 12:01 vstupujeme do Novoluní ve znamení Blíženců. Současně jde o 29. lunární den, který je považován za nejhorší satanský den. Proto dnes budeme mít sklony k depresím a smutku. Nezůstávejte proto sami a těžká rozhodnutí nechte na jindy. A nastavte si pozitivní změny do dalšího období.

Záhněda je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích kamenů. Jedná se o vynikající prostředek proti stresu. Pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace. Dodává sílu při rozhodování.

záhněda

PROHLÉDNOUT

Ametrín je energeticky velmi silný kámen - kombinuje vlastnosti ametystu citrínu.  Pomáhá zbavit mysl stresů, napětí a uklidňuje ji. Ametrín také chrání před útoky na naši psychiku. Potlačuje stres, deprese a dodává nám vnitřní klid.

ametrín

PROHLÉDNOUT

Bronzit Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost. Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit

PROHLÉDNOUT

Sodalit harmonizujeuklidňuje, dodává odvahusebedůvěru a pomáhá uskutečnit naše sny a touhy. Zlepšuje koncentraci a chrání před konflikty. Pomáhá nám zůstat sami sebou za všech okolností a věřit si

sodalit
PROHLÉDNOUT