Když si s kamenem nesednete… Neztrácejte naději a dejte si šanci

Dlouho jste studovali účinky, vybírali opravdu pečlivě, nemohli se dočkat, až si pro svůj vysněný kousek dojdete do obchodu nebo vám dorazí domů poštou. Pořídili jste si konečně minerál, po kterém jste toužili, ale efekt se nedostavil?

Může se jednoduše stát, že jste si navzájem nesedli a s krystalem se v podstatě odpuzujete. Možností je několik ­– možná se vám kámen nakonec vůbec nelíbí, možná je vám nepříjemný dotek, možná vám vadí jeho nošení. Prostě děláte vše proto, abyste se přímému kontaktu s krystalem vyhnuli. Co s tím a jak to změnit?

Nejste kompatibilní

Stát se to může i v partnerství či přátelství, proč by se to tedy nemohlo stát i ve vztahu s kamenem? Nejste společně kompatibilní. Může se to stát z několika důvodů. Kámen může vyzařovat na vás příliš silnou energii.

Zkuste se s kamenem, je-li to možné, seznámit předem. Zajděte si do obchodu klidně víckrát a zkuste se na něj napojit. Pokud jste si vybrala konkrétní minerál kvůli jeho účinkům a nesedl vám, nezapomeňte, že více kamenů má podobné vlastnosti…

Nevíte-li, jaký krystal pro sebe zvolit, můžete sáhnout třeba po tom, který odpovídá vašemu životnímu nebo osudovému číslu. To ovlivňuje jací jste a k čemu máte v životě dispozice.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ŽIVOTNÍHO ČÍSLA ZDE 

Ještě není čas

Jak už bylo řečeno, vybraný krystal na vás může být příliš silný, respektive může vyzařovat příliš silnou energii. Ani tak ale není nic ztraceno, možná prostě jen ještě nepřišel ten správný čas. Energie každého z nás se v různých obdobích našich životů mění a co nám jednou nesedí, může nám jindy naprosto dokonale vyhovovat.

Pokud jste mezi milovníky kamenů začátečníky, vsaďte na tromlované kameny. Tromly jsou jemně vyleštěné minerály s hladkým povrchem, nemají žádný specifický tvar, jsou jen vyhlazené. Jsou to velmi účinné energetické zesilovače. Každopádně pokud s kameny začínáte, vsaďte v první řadě na svoji intuici a vnímejte, jak se při seznamování s kamenem cítíte.

KOUPIT TROMLY ZDE 

Chyba je u vás

Vyberete si kámen podle toho, co vás trápí a s čím chcete pomoct. Ale možná ve skutečnosti svůj problém zas až tak moc řešit nechcete…. A minerál to pozná! Patříte k těm, kteří se řešení nepříjemných situací vyhýbají a raději, jak se říká, strkají hlavu do písku? Nějakou dobu to možná fungovat může, ale donekonečna určitě ne.

Krystaly mívají silnou moc a dovedou čistit energii, pokud se ale zároveň bráníte řešení, je problém na světě. V podstatě nedovolíte krystalu, aby vám pomohl. Velmi silným energetickým čističem a silným kamenem je třeba křišťál.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE 

  • Související články

Uvolněte svoji vnitřní energii. Které kameny vám s tím pomohu?

Spěte jako miminko! Tyhle kameny vám s odpočinkem pomohou

S minerály to nepřehánějte. Vybírejte je pečlivě, aby správně fungovaly

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva