Kameny s nimiž se konečně pořádně prospíte

 

Stres, nepravidelný a hektický denní režim, neustálá soustředěnost mozku na řešení problémů bez času na odpočinek. Možná, že se v některém tomto popisu poznáváte. Možná i ve více. Dnešní doba tlačí na naší výkonnost a pokud během vydělávání peněz, chceme ještě zabezpečit třeba rodinu nebo si užít volný čas, je třeba zabrat. Ovšem tato cesta se časem může projevit na kvalitě našeho spánku. Samozřejmě, že můžeme jeho kvalitě přispět pravidelným sportem nebo meditacemi, pokud však není čas, leze sáhnout po magických kamenech.

Křišťál

křišťál

PROHLÉDNOUT

 

Jsou-li v místnosti, ve které pravidelně spíte elektronické přístroje, pak mají na váš spánek vliv i ony. Pokud byste se rozhodli je odstranit, asi by z toho váš partner nebyl moc nadšený. Jejich elektromagnetické záření však můžete neutralizovat pomocí křišťálu  nebo šungitu na nočním stolku .

Šungit

šungit

PROHLÉDNOUT

Kámen, který také velmi pozitivně působí na kvalitu spánku, hlavně proti nočním můrám je růženín. Tento kámen je možné vložit pod polštář nebo opět postavit do blízkosti spící osoby. Třeba na noční stolek. Růženín v noci pohlcuje negativní energii a nízké vibrace, které ve vašem těle vzbuzují neklid.

Růženín

růženín

PROHLÉDNOUT

ametystu jsme toho napsali již spoustu, a proto nikoho nepřekvapí, že i v tomto ohledu jej lze využít. Vložený pod polštář, zklidňuje vaší mysl a nechává odejít přebytečné myšlenky. Zvyšuje vaší frekvenci a navíc pod polštářem příznivě působí na vaší sedmou čakru.

Ametyst

ametyst

PROHLÉDNOUT

Pro některé lidi, kteří jsou na energie více citliví, může být krystal pod polštářem nepříjemný. Pokud ucítíte podivné vibrace v hlavě, hučení v uších a podobné podivné pocity, položte kámen raději vedle sebe.

A ještě malý tip z Brazílie. Šamani tamějších přírodních náboženství doporučují postavit každou noc nad hlavu spícího sklenici vody se solí. Sůl také doporučují nasypat do dolních rohů dveří a oken. Tím se zamezí přístup zlých duchů. Každé ráno je třeba sklenici vylít a večer dát novou.