Kameny podzimu. Nechte magické kameny prohřát vaše dlaně

Prvním co podvědomě uděláme, když nás zebou tlapky je, že je schováme do kapsy. Mnohdy to ale nepomůže a mnohdy nepomůžou ani rukavice. Někteří lidé mají chladné ruce během studenějších dní, neustále. Nahmatáme-li ale v kapse ten správný kamínek, může vám pomoci a vaše ruce prohřát.

Ať už máte v kapse jakýkoli kámen, jeho žmouláním a hraním si s ním, své ruce také rozhýbáte a prokrvíte, pokud však máte v kapse Tygří oko, Citrín nebo Karneol, dopřejete navíc svým rukám a merediánům v dlaních příval hřejivé energie.

Tygří oko je minerál s mnoha schopnostmi. Dokáže od vás odrážet negativní energii, záření z okolí a navíc zesiluje vibrace v dlaňových merediánech, nebo-li energetických bodech. Aktivizací těchto bodů pak dochází k rychlejšímu proudění energie, které pociťujeme jako teplo.

Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor. Jako kámen, jenž v sobě uchovává sluneční energii, představuje mimořádně blahodárně působící krystal. Svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Jedná se o jeden z krystalů, které nikdy nepotřebují čištění.

Karneol dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání.