Jiskřivé Vánoce s dárky ze Světa Minerálů! Objednávky s doručením do Štědrého dne přijímáme do 18. prosince !!!

dárky včas

Abychom mohli dodat dárky z minerálů do Vánoc, doporučuje odeslat objednávky nejpozději do středy 18. prosince! Tento den není garantovaný všemi dopravci, prosím čtěte níže!

Dopravci budou během posledního týdne velmi vytížení. Mějte na paměti, že například služba Zásilkovna nebude moci předat balíček do Vám zvoleného obchodu, protože obchod může mít v pondělí 23.12. již zavřeno - doporučujeme předem ověřit.
Česká pošta je schopná doručit zboží i v pondělí, ale nemůže to stoprocentně garantovat vzhledem k velkému nárůstu objednávek.
Přípravy na Vánoce vrcholí i u dopravce PPL, který doporučuje předat zboží nejpozději v úterý 17.prosince - proto nám prosím odešlete objednávku již v pondělí (náramky na zakázku prosíme odeslat ještě dříve, abychom vše stihli připravit).
Společnost Geis nevydala žádné oficiální doporučení, ale jejich vytíženost bude také odrazem vánočních svátků!

Tým Svět Minerálů je již plně ve vánočním režimu a pracujeme pro Vás každý den vždy do poslední objednávky! Odpovídáme na zprávy obratem a jsme tu pro Vás každý den! Nakupte dárky u nás a darujte nádhernou životní energii!

Máme pro Vás naskladněno mnoho nových a krásných minerálů, kterými rozzáříte Štědrý den a doplníte životní energii celé rodině.

Vybírejte z náramků z minerálů, krystalů a drúz, opracovaných kamenů do tromlů či placiček, z náramků na zakázku, dekorace do bytu či přívěsků a náušnic.

Náramky z minerálů vybírejte podle účelu (strach, láska, nové začátky ...), znamení (Být, Vodnář, Blíženec ..), nemoci (bolest hlavy, leukémie, kožní nemoci ..), podle čaker (čakra srdce, čakra čela..), životního čísla (1. průkopník, 3. vypravěč ...) nebo podle svého vnitřního citu.

malachit

PROHLÉDNOUT VŠECHNY NÁRAMKY

Krystaly a neopracované minerály patří mezi unikátní ukázku síly, kterou přiroda umí. Mezi nejžádanější patří ametystová drůza, ve které se ukrývá největší ochranná síla. Napomáhá během stresových situací, uklidňuje, posiluje organismus a velmi silně působí během meditací a vypnutí těla a myšlenek.
ametystová drůza
Připravili jsme pro Vás tento dárkový set, který v krásné a masivní dřevěné krabici ukrývá nabitou ametystovou drůzu o váze téměř 3 kg a o velikosti 21 cm, která rozzáří domov a přineše nekonečnou životní energii a harmonii.
TIP: Krystaly pro dokonalou meditaci!

PROHLÉDNOUT VŠECHNY DRÚZY

Kameny, kameny, kameny! Děti velmi často intuitivně sáhnou spíše po kamenu nežli po náramku. V naší nabídce máme opravdu velkou nabídku tromlů a placiček, které děti milují. Nejvodnějším prvním kamenem je křišťál a nebo karneol, který zahání noční můry. Napiště nám a my Vám pomůžeme kameny vybrat.
TIP: Zbavte děti nočních můr!

kameny

PROHLÉDNOUT MINERÁLY DO RUKY

Napiště nám svůj příběh a my vyrobíme náramek, který bude podporovat Vaši aktuální životní situaci, přání, účel či potřebu.
Využijte komunikace přes Facebook, Instagram, chatovací okno na našem webu nebo e-mail (info@svetmineralu.cz).
Příklady dotazů, které chodí do Světa Minerálů:
- chlapec 7 let, léčí se s leukémií a je narozen ve znamení Kozoroha
- muž, pracuje ve stresu a často jezdí velké vzdálenosti autem
- žena narozená ve znamení Vah, která se cítí bez energie a lásky
- doporučení třech kamenů pro životní číslo 8

TIP: Objevte své magiké "životní" číslo !

na zakázku

PROHLÉDNOUT VŠECHNY VARIANTY NA ZAKÁZKU

Ozdobte se přívěskem, náhrdelníkem, náušnicemi nebo prstenem z minerálů! Vybírejte z přívěsků ve tvaru srdce, slzy, hrotu, oválu, anděla a mnohem víc!
Na obrázku je nádherný přívěsek z křemene, který nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě.

přívesek šperk

PROHLÉDNOUT VŠECHNY ŠPERKY

Darujte na Vánoce životní energií. U nás najdete nejkrásnější a nejoriginálnější dárky pod stromeček, které na Śtědrý den ohromí každého a budou Vám sloužit po celý rok.
TIP: Dokonalé tipy na dárky z minerálů!

Autor článku: Svět Minerálů