Jiskřivé Vánoce s dárky ze Světa Minerálů! Kdy objednat s doručením do Štědrého dne !!!Abychom mohli dodat dárky z minerálů do Vánoc, doporučuje odeslat objednávky nejpozději do středy 16. prosince!

Dopravci budou během posledního týdne velmi vytížení. Mějte na paměti, že například služba Zásilkovna nebude moci předat balíček do Vám zvoleného obchodu, protože obchod může mít ve středu 23.12. již zavřeno - doporučujeme předem ověřit a vzhledem k výtíženosti nedoporučuje využívat doručení na adresu.

Česká pošta vydává balíčky na poštách i v upravených hodinách o víkendech, ale nemůže stoprocentně garantovat včasné doručení na adresu pro odeslání objednávky po 17.prosinci.

Přípravy na Vánoce vrcholí i u dopravce PPL, který vyhlásil prodloužení doručení až o 3 dny a doporučuje předat zboží nejpozději v pátek 18. prosince - proto nám prosím odešlete objednávku již ve středu 16. prosince (náramky na zakázku prosíme odeslat ještě dříve), abychom vše stihli připravit.

Společnost Geis nevydala žádné oficiální doporučení, ale jejich vytíženost bude také odrazem vánočních svátků!

Tým Svět Minerálů je již plně ve vánočním režimu a pracujeme pro Vás každý den vždy do poslední objednávky! Odpovídáme na zprávy obratem a jsme tu pro Vás denně! Nakupte dárky u nás a darujte nádhernou životní energii!

Máme pro Vás naskladněno mnoho nových a krásných minerálů, kterými rozzáříte Štědrý den a doplníte životní energii celé rodině. S dárky od nás, nemůžete udělat chybu!

Vybírejte z náramků z minerálů, krystalů a drúz, opracovaných kamenů do tromlů či placiček, z náramků na zakázku, dekorace do bytu či přívěsků a náušnic.

Náramky z minerálů vybírejte podle účelu (strach, láska, nové začátky ...), znamení (Být, Vodnář, Blíženec ..), nemoci (bolest hlavy, leukémie, kožní nemoci ..), podle čaker (čakra srdce, čakra čela..), životního čísla (1. průkopník, 3. vypravěč ...) nebo podle svého vnitřního citu.

malachit

KOUPIT NÁRAMKY ZDE

Krystaly a neopracované minerály patří mezi unikátní ukázku síly, kterou přiroda umí. Mezi nejžádanější patří ametystová drůza, ve které se ukrývá největší ochranná síla. Napomáhá během stresových situací, uklidňuje, posiluje organismus a velmi silně působí během meditací a vypnutí těla a myšlenek.

KOUPIT NÁDHERNOU DEKORACI ZDE

Tip:
Úžasné tipy na nejkrásnější vánoční dárky

Balíčky minerálů

Kameny, kameny, kameny! Děti velmi často intuitivně sáhnou spíše po kamenu nežli po náramku. V naší nabídce máme opravdu velkou nabídku tromlů a placiček, které děti milují. Nejvodnějším prvním kamenem je křišťál a nebo karneol, který zahání noční můry. Napiště nám a my Vám pomůžeme kameny vybrat.
TIP: Zbavte děti nočních můr!KOUPIT NÁDHERNÉ KAMENY ZDE

Náramky na zakázku

Napiště nám svůj příběh a my vyrobíme náramek, který bude podporovat Vaši aktuální životní situaci, přání, účel či potřebu.
Využijte komunikace přes Facebook, Instagram, chatovací okno na našem webu nebo e-mail (info@svetmineralu.cz).
Příklady dotazů, které chodí do Světa Minerálů:

  • chlapec 7 let, hojí se s leukémií a je narozen ve znamení Kozoroha
  • muž, pracuje ve stresu a často jezdí velké vzdálenosti autem
  • žena narozená ve znamení Vah, která se cítí bez energie a lásky
  • doporučení třech kamenů pro životní číslo 8

na zakázku

KOUPIT ŠPERKY NA ZAKÁZKU ZDE

Šperky z minerálů

Ozdobte se přívěskem, náhrdelníkem, náušnicemi nebo prstenem z minerálů! Vybírejte z přívěsků ve tvaru srdce, slzy, hrotu, oválu, anděla a mnohem víc!
Na obrázku je nádherný přívěsek z křemene, který je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě.

přívesek šperk

PROHLÉDNOUT VŠECHNY ŠPERKY

Darujte na Vánoce životní energií. U nás najdete nejkrásnější a nejoriginálnější dárky pod stromeček, které na Śtědrý den ohromí každého a budou Vám sloužit po celý rok.

Související články:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva