Jak na bílé Vánoce? Pomůže bílý magnezit, křišťál nebo bílé víno?


zdroj obrázku: Pixabay

Vánoční čas je jedním z nejradostnějších období roku! Jsme obklopeni přáteli a rodinou, ale zároveň se často měníme do žonglérských míčků, které skáčou z jedné události na druhou. Nezapomeňte, že i během vánočního shonu a hledání dáků můžete mít úsměv na tváři!
Proto nepromarněte Vánoce stresem a vyčerpáním! Pojďme se společně podívat jak strávit Vánoce s úsměvem a v harmonii.

Každý z nás by si přál bílé Vánoce, ale ne vždy se dostaví krásná sněhová nadílka na Štědrovečerní večer. Pořiďte si nádherné bílé srdce ze selenitu, který jistě sníh přiláká a ještě Vám pomůže narovnat záda a uklidní zmatky ve Vaší duši. Máte pocit, že to nebude stačit? Zkuste si k tomu nalít skleničku bílého vína a vzít do ruky troml magnezitu, který zvýší trpělivost!

magnezit bílé vánoce

VÁNOČNÍ NABÍDKA MAGNEZITU

Praskaný křišťál svým jedinečným vzhledem připomíná sněhové vločky a mráz. Umí nádherně působit harmonicky na všechny emoce a posiluje tělo i duši.
Náramek z praskaného křišťálů nádherně ladí v kombinaci s naušnicemi ze stejné varianty minerálu.

křišťál

VÁNOČNÍ NABÍDKA KŘIŠŤÁLU

Měsíční kámen má krásnou pastelovou barvu v odstínech bílé, hnědé a šedé připomínající barvu měsíce. Pomáhá při předsevzetí, nových začátcích a je to velmi vhodný kámen, do kterého můžete vložit svůj osud.
TIP: Jak zvládnout nové začátky?

měsíční kámen

VÁNOČNÍ NABÍDKA MĚSÍČNÍHO KAMENE

Achát dodává citovou a rozumovou rovnováhu. Pořiďte si tento nádherný žíhaný náramek ze šedého achátu, který symbolizuje odolnost a hamonii. Je velmi unikátní díky své barvě, která má v sobě krásné magické zimní kouzlo.

achát šedý sníh

VÁNOČNÍ NABÍDKA ACHÁTU

Všechno zboží, které nabízíme máme skladem a ihned expedujeme. Do kdy objednávat přečíst zde!

Přejeme Vám krásné, příjemné, pohodové Vánoce a bílé ve všech směrech.

Autor článku: Svět Minerálů