♥ ♥ Máme Vás rádi a nadělujeme slevu 10% do 19.2! Kód pro uplatnění v košíku: val19

Dejte sbohem věčné uzavřenosti a osamocenosti!

Uzavřená osobnost patří k nejsložitějším a nejobtížněji pochopitelným. Uzavřené osobnosti se především často málo stýkají s lidmi. Nápadní jsou osaměle žijící podivíni bez přátel, společnosti, životního partnera, vyhýbající se lidem. Ale samozřejmě takový extrémní obraz uzavřenosti, hraničí s osamělostí, nevyčerpává plně uzavřenost těchto osobností. Pomohou vám drahé kameny.

Ametyst je mocný kámen s ochranou silou, který brání jeho nositele před psychickými útoky. Pomáhá tak v proměně špatné energie na tu dobrou. Má silnou léčivou a očistnou moc, dříve si používal jako prostředek zabraňující opilosti. Ametyst blahodárně působí na mysl, kterou dokáže uklidnit a povzbudit. Díky ametystu se budete lépe soustředit, zmírní vaše obavy a udržíte pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek, proto pro vás nebude problém se jakkoliv rozhodnout. Po zdravotní stránce vám zmírní bolesti hlavy a uvolní napětí. Ametyst léčí nespavost a napomáhá klidnému spaní.

Růženín je kámen, který již svou růžovou barvou navozuje klid a harmonii v těle. Tento kámen v nás probouzí mírnost, něžnost, lásku a nesobeckost. Otevírá srdci a smyslům krásu života, je tedy dokonalým přítelem při hledání trpělivosti. Z hlediska zdravotního pomáhá růženín s blokacemi v oblasti srdeční čakry, kde čistí, uklidní a posílí vaše srdce tak, že už nebudete potlačovat jakékoliv emoce a zbaví vás černých myšlenek, díky kterým je tak těžké usnout.

Onyx podporuje naše logické myšlení a pomáhá nám dosáhnout našich cílů. Pokud tedy patříte mezi ostýchavé lidi, onyx bude vaším nerozlučným partnerem. Pomůže vám v koncentraci, vytrvalosti a zdravým sebevědomím. Zdravotně nám onyx boří blokády, které zabraňují v našem rozkvětu. Pokud jste ztuhlí a nesoustředění, použijte onyx pro masáž ztuhlých míst. Nejlepším místem budou vaše chodidla, kde jsou soustředěny všechny důležité akupresurní body.